06 Mayıs 2018

Polislerin İlgilendiği Bir Konu Söyleyin 99

Evet yeni bir 99 oyunu cevapları ile karşınızdayız. Bu sefer daha önce benzer bir soru ile karşılaştığımız bir soru sorulmuş. Daha öncesinde hatırlarsanız 99 oyunu cevapları arasında değindiğimiz iki farklı soru daha gelmişti diye hatırlıyorum. Bu sorulardan ilki polislerin aradığı bir şeydi diğerini ise tam olarak hatırlamıyorum. Bu sefer de aşina olduğumuz cevaplar olduğunu söyleyebiliriz.  Yani bizi çok fazla şaşırtan bir konu olmadı cevaplar arasında. Neyse çok uzatmadan cevaplara geçelim.

Polislerin İlgilendiği Bir Konu Söyleyin 99 Oyunu Cevapları

 • Hırsızlık %33
 • Cinayet %28
 • Trafik %15
 • Kayıp %10
 • Kavga %7

Cevaplar bu kadar basitti. Lütfen takıldığınız bir soru yada bir oyun olursa bize yazmakta çekinmeyin. Kısa süre içerisinde cevaplandırarak size geri dönüş yaparız. Herkese iyi oyunlar diliyoruz.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. tolga dedi ki:

  1 tane daha cevap var ancak bulamadım

 2. seçil dedi ki:

  son cevap ne bilen varsa söyleyebilir mi

 3. Hayal dedi ki:

  Benim evli bir arkadasim var . ev sahibinin kizi benim kiz arkadasimin esine ilgi duyuyor.Yani bunlarin arasinda bisyler var ve ben bu ev sahibinin kizi olan Gülcan ‘ın tel.nosunu resmi belgelerden almak istiyorum .gülcan hanim 2 hat kullaniyor yalniz .Ve benim 2.hat nosunu bulmam lazim .onun haberi olmadan .
  Lutfen yardimci olurmusunuz zaman kaybi olmadan benim bulmam lazim…
  Teşekkürler….

 4. night şovalye dedi ki:

  %6 uyuşturucuyla mücadele

Yorum Yaz