05 Mayıs 2018

Resimli Kelime Bulmaca 2 Harfli Cevaplar

İnternet adresimizde pek çok oyunun cevapları bulunuyor. Sizden gelen yorumlara değinerek resimli kelime bulmaca oyunu 2 harfli cevapları yazarak başlamak istiyoruz. Bu oyunu oynuyorsanız ve cevaplarına yer verilmesini istiyorsanız lütfen bize yazın. Bildiğiniz gibi internet üzerinde resimli kelime bulmaca oyunu cevaplarına yer veren çok fazla internet sitesi bulunuyor. Bu adreslerin büyük bir çoğunluğu da içeriklerini birbirlerinden aldıkları için güncellemelere bağlı cevapların kaçırıldığını söyleyebiliriz.

Başlangıç olarak resimli kelime bulmaca oyunu cevaplarında iki harfli cevaplardan başlamak istiyoruz. Bundan önce oyununun nasıl oynandığı hakkında kısaca bilgi vermek istiyorum. Oyunda 4 adet resim karşımıza geliyor ve ortak paydada buluşarak cevaplara ulaşmamız gerekiyor. 2 harfli cevapları ile başlamak istiyorum.

Resimli Kelime Bulmaca 2 Harfli Cevaplar

  • Su topu – akvaryumda zıplayan Japon balıkları – musluk ve plajda oturan insanlar: Su
  • Bir fincanda ruj izi – iz süren köpekler – plajda pati izi ve yolda araba tekeri izi: İz

Öyle sanıyorum ki iki harfli cevapları bilemeyen pek kimse yoktur. Şimdilik benim bulabildiğim resimli kelime bulmaca oyunu cevapları bu şekildeydi. Sizin de bilemediğiniz bir cevap olduğunda lütfen yazmaktan çekinmeyin. Kısa bir süre içerisinde cevaplandırarak geri dönüş yaparız.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz