İngilizce gelişimini ister misiniz? İngilizceniz gelişmesi açısından deneyebileceğiniz keyifli oyunlardan birini sizlerle paylaşmak istiyoruz: yüzde 94 oyunu. Oyunun adı sanki bizim oyunumuz yüzde 99 oyunlarından geliyor gibime geldi. Fakat yine de hiçbir oyun yapımcısının günahını almak istemem.

Oyunun birden fazla dili bulunuyor ancak yukarıda da belirttiğim üzere sadece bize yakın olan İngilizce dilimizi geliştirmek adına tercih edilebilir. Oyunda Türkçe dil desteği yok fakat oyunun İngilizce olması sayesinde biraz da olsa ikinci dilimiz olmasını istediğimiz İngilizce için ufak bir gelişme sağlayabilir.

Yüzde 94 oyununda kaç dil var?

Bu oyunda toplamda 7 dil bulunuyor. Bu diller şöyledir:

  1. İngilizce
  2. Almanca
  3. Fransızca
  4. İspanyolca
  5. Italyanca
  6. Portekizce
  7. Rusça

Yüzde 94 oyunu oynamak için önce AppStore ya da GoogPlay üzerinden indirmeliyiz. Oyunu indirdikten sonra sizlere hangi dilde oynayacaksanız onu seçmenizi istiyor. Biz buradan İngilizce dilini seçiyoruz. Ülke olarak da “Other Countries” olarak diğer ülkeler seçimini yaptıktan sonra devam ediyoruz.

Yüzde 94 oyunu nasıl oynanır ?

Oyunun tasarımı aynı yüzde 99 oyunumuza benziyor. Bundan dolayı eminim sizler de yabancılık çekmeden oynayabileceksiniz. Daha sonrasında ise oyunun sorularıyla tek tek başlangıç yapabiliyorsunuz.

İlk seviyeyi bizler bitirdik ve sizlerle paylaşmak istiyoruz:

Yüzde 94 Seviye 1 Cevapları

Things You Find In A Pencil Case?

Pencil – %32

Eraser – %22

Pen – %22

Crayons – %7

Sharpener – %6

Marker – %5

Fruits With Seeds Or Pits?

Apple – %33

Orange – %17

Peach – %13

Watermelon – %11

Cherry – %9

Firemen Handling A Hose Picture

Fire – %45

Water – %16

Hose – %14

Fireman – %11

Truck – %8


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir