Bir oyunun cevaplarını çözmeye başladığım zaman çoğunlukla son levele yada son soruya kadar ulaşmayı başarıyorum. Nadiren de olsa bu oyunların soruları beni çıldırtmayı başarıyor. Çoğunlukla ucu açık ve neyi işaret ettiğini anlamadığım sorularda son güncelleme ile birlikte 99 oyunu cevapları arasında daha çok karşıma çıkmaya başladı. Zaman kaybetmeksizin ben bu sorununun cevabına değineyim de sizde neyi kast ettiğimi daha net bir şekilde anlayın.

Asansörde Tek Başına Yapılan Şeyler

  • Aynaya bakmak %37
  • Saç düzeltmek %25
  • Makyaj yapmak %22
  • Kıyafet düzeltmek %10
  • Rahatça kaşınmak %5

Özellikle burada rahatça kaşınmak cevabını veren %5 lik kesimi çok merak ediyorum. Evet asansörde tek başınızayken yaptığınız bir şey 99 oyunu cevapları arasında gelmiş ama rahatça kaşınmak cevabını vermek kimin aklına gelmiş onu ben çok merak ediyorum. Bu soruya cevap verebilmek için iki saat boyunca aynı cevap üzerine kafa yormuş olsam da sonunda asansörde tek başına yapılan şeylere ulaşmayı başardım.

Sizler de herhangi bir soruda takılır yada cevap vermekte zorluk çekerseniz yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Kısa süre içerisinde cevaplandırarak takıldığınız yeri aşmanızı sağlarız. İyi oyunlar…

 


admin

Site yöneticisi, oyun sever :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir