Her gün için farklı bir oyun cevabı yazmaya çalışıyoruz. Bazı oyunların çok sürüklediği dönemlerde bu hedefimizin dışına çıktığımızı da itiraf etmeden geçemeyeceğim. Onun dışında düzenli olarak tüm oyun cevaplarını yazmaya çalıştığımı belirtmekte fayda görüyorum.

Şimdi karşımıza çıkan oyun ise biliyor musun ismi ile tanınan bir oyun, şimdiye kadar sıklıkla oynadığımız kelime bilgi oyunu cevapları ile aynı temel üzerine kurulu olsa da bu oyunda bir takım mantık hataları olduğunu itiraf etmek zorundayım. Oyunun cevapları arasında bir tutarsızlık var. Türkçe mi gelecek yoksa yabancı dilde bir cevap mı gelecek hiç bilemiyorsunuz. O da biraz oyunun adı ile benzerlik taşıyor ya neyse…

Konuyu daha fazla uzatmadan oyunun cevabını yazmaya başlayabiliriz. Oyunun cevabının devam etmesini istiyorsanız yorumlar bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Biliyor musun Oyunu Yeniler Cevapları

Biliyormusun cevapları 1 taco

Biliyormusun cevapları 2 suşi

Biliyormusun cevapları 3 pişi

Biliyormusun cevapları 4 krep

Biliyormusun cevapları 5 meze

Biliyormusun cevapları 6 tost

Biliyormusun cevapları 7 püre

Biliyormusun cevapları 8 fava

Biliyormusun cevapları 9 lapa

Biliyormusun cevapları 10 nota

Biliyormusun cevapları 11 rock

Biliyormusun cevapları 12 alto

Biliyormusun cevapları 13 koro

Biliyormusun cevapları 14 solo

Biliyormusun cevapları 15 fado

Biliyormusun cevapları 16 vals

Biliyormusun cevapları 17 dans

Biliyormusun cevapları 18 cura

Biliyormusun oyununun diğer cevapları kısa bir süre içerisinde gelecektir. Sizleri de en kısa süre içerisinde yeni oyun cevapları için internet adresimize yorum yazmaya davet ediyoruz. Herkese iyi oyunlar diliyoruz.


admin

Site yöneticisi, oyun sever :)

1 yorum

ceren güzel · Ekim 11, 2017 12:53 pm tarihinde

merhabalar, oyunu çok severek oynuyorum. yakında yeni güncelleme ile yeni kelimeler ve bilgi yarışması tadında yenilikler eklenecekmiş. o zaman da ekleyebilirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir