Farklı bir soru ile karşınızdayız. Daha önce de 94 oyunu cevapları söz konusu olduğunda hayvanlar bulunan bazı sorular çözmüştük. Şu ana kadar bu oyunun en fazla sevdiğim yanı çok sık karşılaştığımız ama üzerinde hiç düşünmediğimiz sorularla bize geliyor olmalar diyebiliriz. Bu özelliği ile de bu oyunun son derece eğlenceli ve bir o kadar da farklı bir oyun olduğunun altını çizebiliriz.

İnternet adresimizde cevaplarına yer verdiğimiz oyunların neredeyse tamamına siz değerli ziyaretçilerimizden gelen yorumlara göre cevap verdiğimizi belirtmek isteriz. Hatırlarsanız daha önce yazdığımız cevaplarda da 94 oyununu tamamen bitireceğimizi söylemiştik ama bu oyunun ciddi anlamda bağımlılık yaptığını da özellikle belirtmekte bir sakınca görmüyorum. Konuyu daha fazla uzatmadan oyunun cevaplarını yazmaya başlayabiliriz.

Geyik

Boğa

Keçi

Koç

Gergedan

En eğlenceli oyun cevaplarını bulacağınız internet adresimizde her geçen gün daha farklı bir cevaba ulaşmanızı sağlıyoruz. O sebepten farklı cevapları bir arada bulduğunuz internet adresimizi bir tık uzağınızda bulundurmaya gayret gösteriyoruz. Farklı bir cevaba ulaşmak istiyorsanız bizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Sadece bir tık uzağınızda yer alan internet adresimize sizleri de bekliyoruz.


admin

Site yöneticisi, oyun sever :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir