Oldukça zorlandığım aslında kolay gibi görünen bir soru ile karşınızdayım. 99 oyunu cevaplarında pek çok kişinin takıldığını gördüğüm bu soruda bir cevapta kısmen hatalı gibi görünüyor. Cevaba biraz sonra değineceğim ama öncelikle takıldığınız sorularda yada oyun önerilerinde lütfen bize yardımcı olun. Evde, işte yada dışarıdayken oynayabileceğiniz güzel oyun seçenekleri varsa yardımcı olursanız yorumlarınızla yeni oyunları oynamamızı sağlayabilirsiniz.

Çeşitli Hayvanların Yavrularına Verilen İsim Söyleyin 99

  • Tay %30
  • Kuzu %24
  • Erik %22
  • Buzağı %13
  • Sıpa %10

Görüldüğü üzere cevaplar bu kadar basit hata olarak ön plana çıkan cevapsa sanıyorum köpeğin yavrusu olan eniğin, erik şeklinde cevaplandırılması olabilir. Araştırmalarım sonucunda erik isimli bir yavru olmadığını gördüm. Bazı bölgelerde erik diye bir hayvan yavrusu varsa bilemem ama benim anladığım kadarıyla şu ana kadar varolan cevaplar arasında da yok.

Bu konuda yada başka oyunlarda yardıma ihtiyacınız olması durumunda sadece yorumlardan ulaşmanız yeterli olacaktır. Kısa bir süre içerisinde oyununuz cevaplanacak ve yorum olarak size yardımcı olacağız. İyi oyunlar…


admin

Site yöneticisi, oyun sever :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir