15 Şubat 2019

Clash Of Clans Köy Düzeni

Sponsorlu Reklamlar

Milyonlarca oyuncusu olan ve her geçen gün popülerliğini artıran Clash Of Clans strateji oyunu oynamak isteyenler için bulunmaz bir nimet olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Oyunu hiç bilmeyenler için kısaca bir hatırlatma yapmak gerekirse köylerin savunması üzerine kurulu bir strateji oyunudur şeklinde bir tanımlama yapabiliriz.

Oyuncular, oyun içerisinde köylerini savunmak için çeşitli birimler üretirken aynı zamanda saldırı amaçlı olarak da askerler üreterek klanlara katılıp stratejilerini geliştirmektedir. Ara ara ortaya çıkan savunma ve saldırı amaçlı oyunların (ki bunların arasında öncü konumda ogame’nin bulunduğunu söyleyebiliri) akıllı telefonlara ulaşmış şeklidir.

Sponsorlu Reklamlar
   

Yeni Başlayanlar İçin Clash Of Clans Köy Düzeni

Burada tüm köy düzenlerini ayrı ayrı dile getirip nasıl yapılması gerektiğini ve püf noktalarını anlatmaya çalışacağız. Özellikle başlangıç anından itibaren köy düzenlerinin nasıl kurulması gerektiğini ve düşmanların nereye yönlenmesi gerektiği gibi konular hakkında internet üzerinde birkaç resim dışında çok fazla bilgi olmadığını fark ettik. Bu sebepten tek tek resimleri yorumlamayı düşünüyoruz.

Burada sizden ricamız bizi yorumlama ve yeni stratejiler konusunda yalnız bırakmamanızdır. Eğer bize yardımcı olursanız clash of clans köy düzeni hakkında yorumlarınız ve sizin yaptığınız köy düzenleri hakkında daha detaylı bilgiler verirseniz daha faydalı olacağını düşünüyoruz.

Etiketler:

 
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz