Daha önce 99 oyunu cevapları hakkında pek çok sorunun cevabını yazmıştık. Bu soruların büyük bir çoğunluğu eski güncellemeden önce cevap verilmesine rağmen tek tük hata veren sorularda var. Çocukken yapılan haylazlık sorusunda ise bir cevabı bulmayı başaramadım. Altınlarımı kullanarak harf açmak istediğimde ise oyunun takıldığını gördüm. Yine de sorunun cevabını bulmakta zorluk çekenler olursa diye buradan yer vermenin doğru olacağını düşündüm.

Çocukken Yapılan Bir Haylazlık 99 Oyunu

  • Zillere basıp kaçmak %30
  • Balkondan su dökmek %29
  • Telefonla işletmek %13
  • Evde top oynamak %17
  • (hata veriyor) %10

Görüldüğü gibi %10 luk cevabı altın kullanarak cevaplandırmak istediğim de hata verdiğini ve oyunun durduğunu gördüm. O sebepten sizlerden istediğim bu soruyu cevaplayan arkadaşlardan ricam bize de yardımcı olmalarıdır. Eğer bu soruyu cevapladıysanız lütfen yorumlardan yazmayı ihmal etmeyiniz.

Aslına bakarsanız çocukken yapılan haylazlıklar sorusunun günümüz için cevabının bu olmadığını söyleyebiliriz. Artık zillere basıp kaçan ve telefonla işleten çocuklar görmek pek mümkün değil gibi… O sebepten daha genç kullanıcıların bunları büyük oranda doğru cevaplandırma ihtimalinin düşük olduğunu da söyleyebiliriz.


admin

Site yöneticisi, oyun sever :)

4 yorum

Kullanıcı · Aralık 10, 2016 7:22 pm tarihinde

%10 Yan bahçede meyve almak (hata : bahçeden yerine bahçede yazılmış 🙂

    admin · Aralık 10, 2016 7:44 pm tarihinde

    yorumunuz için teşekkür ederiz.

songül · Nisan 2, 2017 9:16 pm tarihinde

Olmuyor

kubra · Nisan 6, 2017 8:24 am tarihinde

Meyve çalmak yazinca cikiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir