Yarım bir soru ile karşınızdayız. Aslına bakarsanız bu sorunun pek çok farklı cevabı bulunmasına rağmen soruların neredeyse tamamının aynı başlıklar altında karşımıza çıkması da cevap vermeyi bir hayli zorlaştırıyor. Örneğin canavar cevabını verdiğimizde karşımıza öncelikle öcü cevabı çıkıyor. O sebepten cevaplara yer verirken bu noktaya özellikle dikkat etmek gerektiğinin altını çizebiliriz.

Kısa bir süre içerisinde 94 oyunu cevaplarının tamamına internet adresimizden ulaşabileceğinizi belirtmiştik. Bu amaçla yolumuza devam ediyor ve oyunun levellerini birer ikişer geçerek ilerlemeye devam ediyoruz. Aynı zamanda cevaplarına yer verilmesini istediğiniz farklı bir oyun olursa yorumlarda belirtmeniz de yeterli olacaktır. Konuyu daha fazla uzatmadan cevaplara geçebiliriz.

Hayalet

Cadı

Peri

Noel Baba

Öcü

Oyunun cevapları bu şekildeydi. Ama hala eksiğimiz olduğunu üzülerek belirtmek istiyorum. Şu ana kadar yazdığımız cevaplar arasında hiçbirinin bile eksiksiz kalmadığını belirtmek istiyorum. Özellikle sizin sayenizde tüm oyu cevaplarına yer verebildiğimiz için size olan güvenim de sonsuz…

Hangi oyunun cevabının yazılmasını istiyorsanız yorumlarda belirtebilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde o oyunun cevabını internet adresimize eklemiş olacağız.


admin

Site yöneticisi, oyun sever :)

2 yorum

Sevde · Ağustos 26, 2017 8:42 pm tarihinde

Sihir

Canan · Ekim 25, 2017 1:59 pm tarihinde

Sihir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir