17 Şubat 2019

Empire Four Kingdoms İttifak

Sponsorlu Reklamlar

Bağımlılık yapan bu oyunda benim gibi yeni arkadaşlarla bir ittifak kurmak istiyorum. Yada varsa ittifakınıza bizi davet ederseniz kısa zamanda daha çok şeyler başaracağımıza inanıyorum. Oyunucevaplari olarak yeni bir ittifakta güçlü olabilir ve daha çok şey başarabiliriz. Yorumlarınızı bekliyorum.

Empire Four Kingdoms İttifak

Dün şans eseri bulduğum bir oyunun tanıtımını yapmak istiyorum. Çoğunlukla reklamlarda yer alan oyunları oynamayı sevmem ama bu oyunu bir anda oynayarak zaman geçirmek istedim. Ciddi anlamda bağımlılık yaptığını söylemek istiyorum. Ben tarih ve orta çağ oyunlarını çok severim. İlk ve orta okul dönemlerinden itibaren age of empires oynayan biri olarak şu kadarını söyleyebilirim ki şu ana kadar oynadığım (tablet ve telefondan) en bağımlılık yapıcı oyun empire four kingdoms’dur.

Oyunda diğer orta çağ oyunlarında olduğu gibi ittifaklar, savunma geliştirmeler ve saldırılar üzerine kuruluyor. Bu sayede ham madde temini gibi durumları da saymak gerekiyor. Tüm çok oyunculu strateji oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da iyi bir yerlere gelmek için daha çok para vermek zorunda kalabiliyorsunuz. Şu ana kadar birkaç farklı online strateji oyunu incelemiş biri olarak şu kadarını söyleyebilirim ki para vermeden bir şeyler başarma imkanınız bulunan nadir oyunlardan bir tanesi gibi görünüyor. İnşallah bu çizgilerinin dışına çıkmadan devam ederler.

Sponsorlu Reklamlar
   

Bağımlılık Yapıyor

Benim gibi zaman geçirmek için oynamaya başladığınız empire four kingdoms oyunu zaman içerisinde çok ciddi bağımlılık yapıyor. Benim amacım buradan bir ittifak oluşturarak geliştirmeye çalışmaktır. Para vermeden bir şeyler başarmak isteyen oyuncuların buradan birbirine ulaşmasını sağlamayı amaçlıyorum. O sebepten hile den uzak durarak bir yerlere varılabilir.

Empire Four Kingdoms Yakut Hilesi

Kesinlikle hileden uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Özellikle empire four kingdoms hile gibi konu başlıkları ne kadar dile getirilse de son güncellemeleri ile birlikte hile yapmanın pek mümkün olmadığı görülüyor. Zaten hali hazırda bu oyunu para ile oynayanlar ve uzun süredir oynayanlar olunca bir de hile yapanlar çıkarsa oyunu oynamak imkansız hale gelecektir. O sebepten bu oyunu hilesiz oynayalım arkadaşlar…

Hazır hile konusu açılmışken internette sizi yanlış sitelere yönlendiren zararlı program ve dosyalardan uzak durmanızı da tavsiye ediyorum. Özellikle yorum bölümünden bu oyunun ittifakı olan kişilerin birbirini bulmasını sağlamayı amaçladığımız bu yazımızı desteklemenizi istiyoruz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz