An itibariyle aklıma ne yazık ki hiçbir şey gelmiyor. Bunun nedenini tam olarak bilmiyorum. Aslına bakarsanız 94 oyunu cevaplarına yer verirken çoğunlukla bir yada iki tane cevapta takılmama rağmen ilk kez sadece iki cevap verdim. Belki size yardımı olur diye aşağıya cevapları yazdım. Kısa bir süre içerisinde bana yardımcı olacağınızı ve tüm cevaplara ulaşacağımızı da biliyorum. Lütfen yorumsuz bırakmayın, işte cevaplar:

Düğme

Fermuar

İnternet adresimize cevap yazan herkese teşekkür ediyorum. Çoğunlukla %1 ve %2 lik cevaplara ulaşamadığımı belirtmek istiyorum.

Aynı zamanda ceket, mont, pareo, şal, fular gibi cevapları da kabul etmediğini eklemiş olayım. İşin açığı bir anlamda cevapları merak etmekle birlikte yeni cevapların ne olacağı konusunda da ciddi anlamda kafamda soru işaretleri olduğunu da belirtmeden edemeyeceğim.

Farklı bir oyunun cevabının yazılmasını istiyorsanız yorumlarda belirtmeniz yeterli olacaktır. İnternet adresimizde yer alan cevapların neredeyse tamamını siz değerli ziyaretçilerimizden gelen yorumlara göre yazdığımız için bu yorumlarınızın bizim için son derece önemli olduğunu da belirtelim.

Aynı zamanda son günlerde internet adresimizde farklı oyun cevapları yazmakta bir hayli zorluk çektiğimizi de belki görüyorsunuz. Bu bakımdan yorumlarınızda oynadığınız oyunlarda bahsederseniz biz de o oyunlara yönlenmiş oluruz. Sizden gelen cevaplara ve yorumlara göre kısa bir süre içerisinde istediğiniz tüm oyunların cevaplarına yer vereceğimizden emin olabilirsiniz. Şimdiden herkese iyi oyunlar mutlu bayramlar dileyelim.


admin

Site yöneticisi, oyun sever :)

3 yorum

Hatice · Ağustos 29, 2017 9:12 pm tarihinde

Çıtçıt

Simge · Ağustos 29, 2017 9:47 pm tarihinde

Çıtçıt, cırtcır ,kemer, bağcık

Sena · Ağustos 30, 2017 12:43 am tarihinde

Düğme
Broş
Fermuar
Kemer
Cırt cırt
Bağcık
Çıt çıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir