Yeni bir oyun oynamaya karar verdim. Çoğunlukla oyun cevapları yazdığımız internet adresimizde farklı oyunlara da yer vermeye çalışıyoruz. Ama buna benzer oyunların cevap ve çözümlerini yazmakta henüz çok yeni olduğumuz için birlikte devam etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Eğer yeterli ilgi gelecek olursa oyunun tüm çözümünü birlikte yapabiliriz. Eğer isterseniz farklı oyun çözüm ve cevaplarına da birlikte göz atma imkanı bulabiliriz.

Eşya Bulma Oyunları

Şu ana kadar birlikte hep cevaplar üzerine kurulu olan oyunlara yer vermeye çalıştık. Çoğunlukla oynadığımız oyunların tamamının sonuna geldik. Ama şimdi farklı bir oyun konsepti üzerine yoğunlaşmaya çalışıyoruz. Yeni oyun konseptimiz için öncelikle hangi oyunu oynayacağımıza karar vermemiz gerekiyor.

Dilerseniz bu farklı oyun cevaplarına birlikte yer vererek daha kolay bir adım atabiliriz. O sebepten yeni oyunlarla ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Gizli eşyalar oyununa geri dönecek olursak dağınık bir evde bulunan eşyaları bulmamızın istendiği bu oyun oldukça karmaşık bir yapıya sahip gibi görünüyor. Bir de oyun tamamen İngilizce bir alt yapı üzerine kurulu olduğu için bir de yabancı dil engelini aşmak şart…

Hal böyle olunca bu oyunu birlikte oynayarak daha kısa süre içerisinde bitirebiliriz. Eğer oyunun cevaplarına yer vermemizi istiyorsanız yorumlarda belirtmeniz yeterli olacaktır. Herkese iyi oyunlar diliyoruz.


admin

Site yöneticisi, oyun sever :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir