Resimli cevaplar söz konusu olduğunda resim koymaktansa resmin içeriğinde bulunanları yazmayı tercih ediyorum. Bunun temel nedeni ise siz değerli ziyaretçilerimizin çoğunlukla resim içerisinde bulunanları yazmasından kaynaklanıyor.

94 oyunu içerisinde yer alan resimler arasında dikkat çekici bir noktada yer alan insan beyni resminde bir beynin yandan kesilmiş halini görüyoruz. Bu resmin cevapları aşağıda yer alıyor.

İnsan

Kafa

Damar

Beyin

Akıl

Farklı bir oyunun cevaplarına yer verilmesini istiyorsanız aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanabilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde istediğiniz tüm oyun cevaplarını size ulaştıracağımıza emin olabilirsiniz. Aynı zamanda farklı oyun cevaplarını da hızlı bir şekilde internet adresimize eklemeye devam edeceğiz. Onun için bizi izlemeye devam edin.

İnternet adresimizde şu ana kadar cevaplarına yer verdiğimiz neredeyse tüm oyunların cevaplarına siz değerli ziyaretçilerimizden gelen yorumlara göre karar verip yayınladığımızı da belirtmek istiyoruz. Bunun için sadece bizi ziyaret edebilir ve hangi cevaplara yer verilmesini gerektiğini belirtebilirsiniz.


admin

Site yöneticisi, oyun sever :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir