Oyun oynarken bir anda kendimi kaybediyorum. Bir sonraki bölüme geçmek için eğer cevaplandıramadığım bir soru olduysa internette araştırma yaparken buluyorum kendimi. Özellikle 99 oyunu oynarken bu durum sık sık başıma geliyor. Son dönemlerde yeni güncelleme ile birlikte oyunun bir takım sorunları olduğunu düşünmeye başladım.

kavga-etmeden-hemen-once-soylenen-sozler

Kavga Etmeden Hemen Önce Söylenen Şeyler 99

 • Küfür etmek %30
 • (Problem var)%26
 • Kimsin sen ya %21
 • Bak güzel kardeşim %4
 • Oğlum bak git %7
 • İndir o elini %11

Özellikle oyunun bir bölümünde takılma yaşanıyor. Mesela tüm cevap arayışıma rağmen %26 lık sorunun cevabını bulamadım. Üstüne üstlük oyunun bu tarz cevaplarında çok ciddi sorun yaşamaya başladığımı da söyleyebilirim. Çünkü kimsin sen ya tarzında bir cevap yerine kavgalarda daha çok kimsin lan sen tabiri kullanılır. Böyle bir sorunla karşılaşınca da para karşılığında harf açmak durumunda kalıyorsunuz. E tabi bu durumda belli bir süre sonra oyunda git gide sıkıcı bir hal alıyor.

Bu sorun ortadan kaldırılırsa ki ilk güncelleme ile birlikte bu sorunun ortadan kaldırılacağını düşünüyorum. Oyunun daha oynanır bir hal alacağını söyleyebiliriz. Bu konuda %26 lık soruya cevap veren olursa lütfen yorum bölümüne yazsın.


admin

Site yöneticisi, oyun sever :)

2 yorum

Merve · Şubat 5, 2017 9:45 am tarihinde

Kim olduğumu biliyor musun ? %26

  Enis · Şubat 15, 2017 8:34 am tarihinde

  Çok teşekkürler Merve hanım

  Soru işaretini de mutlaka koymak gerekiyor

  Kim olduğumu biliyor musun ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir