Yeni bir oyun ile karşınızdayız. Aslına bakarsanız 94 oyunu ve kelime tatlısı oyununu saymazsak uzun süredir internet adresimizde yeni oyun cevapları yazmadığımızın farkına varmıştık. Bu farkındalığı birazda sevgili okurlarımızdan gelen yorumların perçinlediğinin altını çizmek istiyoruz. Kelimatör oyunu aslına bakarsanız temelde bilindik kelime oyunlarında çok farklı bir yapıya sahip değil dersek doğru söylemiş oluruz.

Daha eğlenceli olması ve gelecek vaat etmesi nedeniyle bu kelime oyununu sizinle paylaşmak istiyoruz. Son derece eğlenceli bir oyun olmasının yanı sıra merak unsuru uyandırması nedeniyle de kesinlikle oynanması gereken oyunlar arasında önemli bir noktada yer aldığını da belirtmeden geçemeyeceğim.

Kelimatör Yiyecek 1 elma

Kelimatör Yiyecek 2 erik

Kelimatör Yiyecek 3 üzüm

Kelimatör Müzik 1 funk

Kelimatör Müzik 2 jazz

Kelimatör Müzik 3 bass

Şimdillik acemi 1 olarak gördüğümüz seviyenin cevaplarını yazdık. Kısa bir süre içerisinde acemi 2 cevaplarına da yer vereceğimize emin olabilirsiniz. Sizden aldığımız güç ile her geçen gün yeni oyun cevapları yazıyoruz. Bu noktada sizden tek ricamiz bizi yorumsuz bırakmamamızdır. Çünkü sizden gelen yorumlar sayesinde yeni oyun cevaplarına değindiğimiz için bu takip noktasında son derece büyük bir önem arz ediyor. Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve farklı cevaplara ulaşmak için sadece bizi ziyaret etmeniz de yeterlidir. Kaliteli bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmak isterseniz bir tık uzağınızda olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Kısa bir süre içerisinde kelimatör oyunu tüm cevaplarına da bu adresten ulaşacağınızı belirtelim.

 


admin

Site yöneticisi, oyun sever :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir