Hızlı bir şekilde elimiz değmişken kelimatör oyununun tüm cevaplarını sizinle paylaşalım dedik. Aslına bakarsanız kelimatör oyunu acemi seviyesi 2 söz konusu olduğunda her soru kalıbının 4 er sorudan oluşması nedeniyle toplu bir şekilde yazmaya çalışsak da bu şekilde aramalarda çıkacağı için bunun daha uygun olduğunu düşündük. Kelimatör oyunu dışında farklı bir oyunun cevabının yazılmasını istiyorsanız yorumlarda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizden yorumları bekliyoruz.

Kelimatör seyahat 1 bilet, araç

Kelimatör seyahat 2 tatil, gezi

Kelimatör seyahat 3 bavul, otel

Kelimatör seyahat 4 konaklama

Farklı oyun cevaplarına ulaşacağınız internet adresimize sadece bir tık uzakta olduğunuz için yorum yazmanız yeterli olacaktır. Öncelikle şunu söylemekte fayda var ki o da internet adresimizde cevaplarına yer verdiğimiz oyunların neredeyse tamamının sizden gelen yorumlara göre yazıldığıdır.

Oynadığınız ama internette cevaplarına ulaşamadığınız bir oyun olursa bunu yorumlarda belirtirseniz kısa süre içerisinde sizin için oynayarak cevabını yazmaya çalışırız. Evet çalışırız diyoruz çünkü çoğunlukla cevapları tam olarak bulmakta zorluk çektiğimiz de olmuyor desek yalan söylemiş oluruz. Detaylı bir şekilde tüm cevapları bulacağınız internet adresimizi sizi de kısa bir süre içerisinde bekliyoruz. Herkese iyi oyunlar mutlu  bayramlar…


admin

Site yöneticisi, oyun sever :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir