15 Şubat 2019

Kelime Avı Cevapları

Sponsorlu Reklamlar

Kelime avı oyunu son zamanlarda internette sıklıkla karşıma çıkan ve cevapları konusunda destek istenen bir oyun oldu. Oyun televizyonda izlediğimiz kelime bulma oyunlarını temel alıyor. Karşımıza farklı harflerin yer aldığı bir düzenek geliyor ve bu düzenekten anlamlı kelimeler yapmamız isteniyor.

Kelime avıda televizyonda ki oyunlarda olduğu gibi minimum 3 harfli cevapları kabul ediyor aynı zamanda çekimlerini kabul etmiyor. O sebepten bir kelimeyi türetmeye çalışarak boşuna zaman kaybetmemenizi tavsiye ediyorum. Söz gelimi oyun ben kelimesini kabul ettiyse beni, benim gibi kelimeleri kabul etmiyor. O sebepten oynarken zorluk çekmemeniz için buna dikkat edebilirsiniz. İlk başta bazı bölümlerinde çekimli halini yazarsanız da diğer halini yani kök halini kabul etmediğini belirtelim.

Sponsorlu Reklamlar
   

Oyun bir süre içerisinde tüketebileceğiniz kadar fazla kelimeyi tüketmenizi temel alıyor. O sebepten cevaplarını internette arasanız da yardımcı olmanın son derece zor olduğunu söyleyebilirim. Bunun dışında geçtiğimiz yıl yayınlanmış ve şuan yayında olmayan kelime avı oyunu cevaplarını arıyorsanız da o oyunun artık güncel olmadığını ve cevaplarını bulamayacağınızı belirtelim.

Başka oyunların cevapları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey internet adresimizi ziyaret etmek yorum yazmaktır. Kısa bir süre içerisinde size istediğiniz oyunun cevaplarını ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar diliyoruz.

Etiketler:

 
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz