Bir döneme damga vurmuş bir oyun olarak kelime gezmece cevapları liste olarak yazmaya karar verdik. Bu oyun son zamanlarda oynadığımız oyunlar arasında hiç şüphesiz en güzel ve en farklı olan oyun diyebiliriz. Bu şekilde ünleniyor olmasının temel nedeni ise oynanış bakımından diğer oyunlardan bir adım daha önde olmasıdır. Bu da oyunu biraz daha ön plana çıkaran bir diğer etmen olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Rakipleri yok mu? Tabi ki bu oyunun benzer oyunlarla karşılaşmasını sağlayan pek çok rakibi bulunmaktadır. Bu da bu oyunun biraz daha farklı bir seçenek olarak ön plana çıkmasını sağlamıştır.

Kelime Gezmece Cevapları

Aşağıda bulunan listede oyunun ülkelere ve şehirlere göre farklı cevaplarına yer vermeye çalıştık. Daha farklı bir oyun cevabına ulaşmak isterseniz sadece yorum bölümünden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Her geçen gün daha farklı ve daha güncel bir oyun ile karşınızda olacağız. Sizden ricamız sitemizi takip ederek yorumsuz bırakmamanızdır. İyi günler diliyoruz.

Londra Cevapları

Moskova Cevapları

San Francisco Cevapları

İstanbul Cevapları

Paris Cevapları

Tokyo Cevapları

Giza Cevapları

Roma Cevapları

Münih Cevapları

Bangkok Cevapları

Yeni Cevapları Eklendikçe Buradan Güncelleme Yapılacaktır

Kelime Gezmece Oyunu Hakkında Bilgiler

  • Oyunun son güncelleme tarihi: 4 Nisan 2019
  • Oyunun toplam boyutu: 58 mb
  • Oyunun toplam indirilmesi: 5.000.000 üzeri
  • Mevcut sürümü: 2.5
  • Oyunu oynamak için gereken android sürümü 4.4 ve sonrası
  • Uygulama başı satın alma: Var
  • Oyunun Cevapları Değişiyor mu: Hayır

Şu ana kadar baştan beri piyasaya sürülen bütün güncellemelere göz attığımız zaman kelime gezmece oyunu cevapları söz konusu olduğunda her hangi bir değişme yada güncellemenin olmadığını görebiliyoruz. Bunun dışında oyunun farklı cevapları olması yada bir güncelleme olması durumunda bize yazmanız yeterli olacaktır. Gerekli güncellemeyi buradan yaparak sizinle paylaşmaya çalışırız.

Bu listede yer alan oyunları zaman geldikçe güncelleyecek ve daha farklı oyun cevaplarını da sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. Bu linkte bulunan kelime gezmece klasik cevapları ile de yeni bir oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Her geçen gün daha güncel ve daha farklı oyun cevapları ile sizinle birlikte olmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.


admin

Site yöneticisi, oyun sever :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir