Yeni bir oyun ile karşınızdayız. Son zamanların en farklı ve en kaliteli oyunu olan kelime gezmece cevapları daha önce defalarca kez yazılmış ve cevapları paylaşılmıştı. Şimdi ise biraz daha farklı bir oyun olarak ön plana çıkan kelime gezmece klasik bölümü cevapları ile sizinleyiz. Bizi takip etmeye devam ederek tüm bu oyun cevaplarına son derece hızlı ve kesintisiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu yazı da kategorilere ayrılmış oyun cevaplarını sizinle paylaşmaya çalışacağız. Adresimizi düzenli olarak takip ederek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm bu seçenekleri parmaklarınızın ucuna getirmeye çalışacağız. Bizi takip etmeyi unutmayınız…

Kelime Gezmece Klasik Cevapları

Aşağıda yer alan cevapları sizin için güncel tutmaya çalışacağız. Bu oyunu kelime gezmeceden farkı yapımcısının kelime gezmece oyununda yaptığı bazı basit hataları bu oyuna yansıtmak istemezcesine güncel tutmasıdır. Bu sebepten bu oyunun daha eğlenceli ve daha farklı bir oyun olarak karşımıza çıktığını da özellikle belirtmek istiyoruz. Her geçen gün güncelleniyor olması da benzer oyunlardan ayrılan bir avantajı olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır.

KG Kapadokya Cevapları

KG Şikago Cevapları

KG Kuala Lumpur Cevapları

KG Prag Cevapları

KG Atina Cevapları

Bütün oyun cevaplarına buradan ulaşmanızı sağlamayı amaçlıyoruz. Bunun için kg klasik yada diğer oyun cevapları için farklı konu başlıklarına son derece hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkün olacaktır. Detaylı bilgi için yorumlarınızı bekliyoruz.

Kelime Gezmece Klasik Özellikleri

  • Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2019
  • Boyut: 59 mb
  • Gereken android sürümü: 4.4 ve sonrası
  • Uygulama içi satın alma: var
  • Yüklenme sayısı: 100.000 üzeri

admin

Site yöneticisi, oyun sever :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir