İnternet adresimizde fotoğraf koymak biraz zor ve zaman kaybı oluyor. Çoğunlukla yapılan aramalar neticesinde internet adresimize geldiğiniz için 94 oyunu cevaplarına yer verirken resimlerde yer alan cisimlerin özelliklerine göre başlık açmada fayda görüyorum. Son zamanlarda birkaç farklı cihazda 20  ve 21. level sonlarında ortaya çıkan lego ile oynayan çocuk resminde yer alan cevaplara aşağıda yer verelim dedik.

Kafasında Baret Olan Çocuk Resmi

Oyun

Çocuk

Lego

İnşaat

Renkler

Baret

Cevaplar bu şekildeydi. Farklı bir oyunun cevabına yer verilmesini istiyorsanız internet adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. İnternet adresimizde çoğunlukla siz değerli ziyaretçilerimizden gelen yorumlara göre cevaplar yazdığımızı belirtmek istiyoruz. O sebepten bir oyunun cevabının yazılmasını istiyorsanız sadece yorum bölümünde belirtmeniz yeterli olacaktır. Kısa bir süre içerisinde o oyun ile ilgili olan tüm cevapları sizin için araştırıp internet adresimize ekleyeceğimize emin olabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar diliyoruz.

Farklı bir oyun için yada farklı bir cevap için sadece yazmanız yeterli olacaktır. Sizden aldığımız güç ile 94 oyunu cevaplarının tamamını internet adresimize yazacağımıza emin olabilirsiniz.


admin

Site yöneticisi, oyun sever :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir