Farklı bir soru ile karşınızdayız. Günde ortalama 5 adet 94 oyunu cevabı yazıyorum. Şu ana kadar yazdığım oyun cevapları arasında 94 oyununun ayrıcalıklı bir yere sahip olduğunu da belirtmek istiyorum. Çünkü soruları hem zor hem eğlenceli hem de zaman geçirtici olduğu için 94 oyunu cevaplarını sizden yorum gelmesini beklemeden yazıyorum. Örneğin şu ana kadar hiç karşılaşmadığım noktalama işaretleri sorusunu da bu duruma bir örnek olarak sayabilirim. Başka bir cevap yada soru arıyorsanız yorumlarda belirtebilirsiniz. Gelelim cevaplara:

Noktalama İşaretleri 94

Nokta

Ünlem

Virgül

Soru işareti

Noktalı virgül

İki nokta

Noktalama işaretleri cevaplarını bu şekilde saymak mümkündü. Başka bir oyunun cevaplarının yazılmasını istiyorsanız yorumlarda belirtmeniz yeterli olacaktır. İnternet adresimizde yazdığımız tüm oyun cevaplarını siz değerli ziyaretçilerimiz için yazdık. Yorum yazmanız yeterli olacaktır kısa bir süre içerinde tüm oyunların cevaplarını size ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz.

En kaliteli ve en ayrıcalıklı cevapların yer aldığı internet adresimize ulaşmak için sadece yorum yazmanız yeterli olacaktır. Her geçen gün farklı bir oyunun cevaplarının yazıldığı internet adresmizde çoğunlukla sizden gelen yorumlara göre cevaplara yer verdiğimizin altını çizelim. Aynı zamanda yorumlarınızın bize destek olduğunu da özellikle belirtmek istiyoruz. İyi oyunlar mutlu haftalar diliyoruz.


admin

Site yöneticisi, oyun sever :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir