Eksik cevaplı bir soru daha, uzun zaman sonunda ilk kez okuyucu yorumlarını bu kadar büyük bir merakla bekleyeceğim. Nedeni mi? Aslına bakarsanız çoğunlukla cevaplarına yer verdiğimiz oyunların beni heyecanlandırmadığını itiraf etmek istiyorum. Bazı oyunlar hariç, son zamanlarda 94 oyunu bu oyunlar arasında hatırı sayılır bir yer edinmeyi de başardı. Çünkü oyun hem eğlenceli hem de gerçekçi, evet gerçekçi olduğunu söylüyorum çünkü benzer oyunlardan sayısız oynanamama rağmen büyük bir çoğunluğunun gerçekçiliğinin eksik olduğunu da belirtmek istiyorum. Konuyu daha fazla uzatmadan cevaplara geçelim.

Deniz

Göz

Gökyüzü

Şirinler

Yukarıda yer verdiğimiz cevaplar eksik, bunun için sizin cevaplarınıza da ihtiyacımız olduğunu belirtmek istiyorum. Bildiğiniz yada ulaşmak istediğiniz bir oyun cevabı olursa yorumlarda belirtin. Aynı zamanda yukarda verdiğimiz sorunun cevabını biliyorsanız da lütfen belirtmeyi unutmayın. Daha detaylı bilgi ve farklı oyun cevaplarına ulaşmak için sizi bekliyoruz.

Şu ana kadar cevaplarını verdiğimiz oyunlar arasında bizi hiç yalnız bırakmadığınız için de teşekkür ediyoruz. Umarız bu oyunun cevabı için de aynı şey geçerli olur ve yorumlarınızla bizi yalnız bırakmazsınız. Şimdiden iyi oyunlar diliyoruz.


admin

Site yöneticisi, oyun sever :)

4 yorum

Elif · Ağustos 27, 2017 11:58 pm tarihinde

Göl ve deniz cevap

Zeeee · Ağustos 31, 2017 9:05 pm tarihinde

Havuz

Meryem · Aralık 1, 2017 8:09 pm tarihinde

Gokyuzu göz

Meryem · Aralık 1, 2017 8:14 pm tarihinde

Gokyuzu göz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir