Garip bir soru değil mi? Özellikle benim gibi şeftaliye alerjisi olan birine soruyorsanız cevaplarda kesinlikle şeftaliye de yer vermeniz gerekirdi. Ama ne yazık ki soru 100 kişiye sorulan bir oyunun cevaplarını içerisinde barındırdığı için bu cevabı bulmanın bir hayli zor olduğunu da söylemek gerekiyor.

Oyun cevapları ile son derece eğlenceli olmasına rağmen bazı durumlarda ciddi anlamda düşündürdüğü için zor olabiliyor. Daha detaylı bilgi için 94 oyununu indirebilir yada hali hazırda bu oyunu oynuyorsanız bulunduğunuz leveli yorum bölümüne yazabilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde oyunun tüm cevaplarını sizinle paylaşmış olacağız. Herkese iyi oyunlar diliyoruz.

Bit

Böcek

Tüy

Toz

Polen

Bir cevap eksik olarak sizinle paylaştık. Bu cevabı biliyorsanız bizimle paylaşırsanız çok memnun oluruz. Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz. Farklı cevaplara yer verdiğimiz internet adresimiz arasında tüm cevaplara rahatlıkla ulaşabilir ve farklı oyunları da bu şekilde cevaplarda belirtebilirsiniz. Ayrıcalıklı bilginin yer aldığı internet adresimiz sadece bir tık uzağınızda yer almaktadır. Herkese iyi oyunlar diliyoruz.


admin

Site yöneticisi, oyun sever :)

1 yorum

Ajdjaı · Ağustos 31, 2017 7:45 pm tarihinde

Sinek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir