Oyun cevaplarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Son derece eğlenceli bir oyun olan 94 oyunu bazen oldukça zorlayıcı sorularla karşımıza çıkabiliyor. Bu sorular arasında son zamanlarda çıkan ve en zorlayıcı olan soslar sorusunun cevaplarını birlikte ele alacağız. Ülke olarak soslar denildiği zaman çoğunlukla domatesli soslar aklımıza gelse de son zamanlarda fast food kültürü ile birlikte ketçap ve barbekü benzeri sosları da sıklıkla tükettiğimizi söyleyebiliriz. Bunun dışında yer alan soslar cevaplarına aşağıda değinelim.

Hardal

Acı

Ketçap

Barbekü

Domates

Ranch

Mayonez

Beşamel

Gördüğünüz gibi soslar sorularının cevaplarına aşağıda yer verdik. Başka bir sorunun cevaplarına da yer verilmesini istiyorsanız yorumlarda belirtmeniz yeterli olacaktır. İnternet adresimizde cevaplarına yer verdiğimiz tüm oyun cevaplarını sizden aldığımız güç ve yorumlarla yazdığımızın tekrar altını çizelim. Şu ana kadar çok fazla 94 oyunu cevaplarına yer vermiş olsak da kısa bir süre içerisinde farklı oyun cevaplarını da yazacağız.

Sadece 94 oyunu için değil aynı zamanda farklı oyun cevapları söz konusu olduğunda da bir tık uzağınızda olduğumuzun altını çizelim. Herkese iyi oyunlar mutlu haftalar dileyelim…


admin

Site yöneticisi, oyun sever :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir