21 Ocak 2019

The Trail Nasıl Oynanır

Sponsorlu Reklamlar

Cep telefonu oyunlarının hayatımızın merkezine yerleştiği şu günlerde farklı ve bir o kadar da eğlenceli bir oyunun tanıtımı ile karşınızdayız. Sizlerde bizim gibi “vurdulu kırlı oyunlarda hoşlanmam, ben doğanın sesini dinlemek istiyorum.” diyorsanız The Trail’in bu konuda biçilmiş bir kaftan olduğunu söyleyebiliriz.

The Trail Nasıl Bir Oyun

Yeni dünyada yürüyüş yaptığınız eğlenceli bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Biraz önce de altını çizdiğimiz gibi vurdulu kırdılı bir ortamdan çok uzak son derece eğlenceli ve bir o kadar da farklı bir oyun olmuş. Nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini detaylı olarak anlatacağız. Ayağında ayakkabısı olmayan bir kaşifin zaman içerisinde imparatorluk kurmasına kadar geçen sürede başına gelenlerin incelendiği son derece eğlenceli bir oyun…

 

Yeni Dünyaya Merhaba

Oyunun henüz başında İngiltere’den Yeni Dünya’ya doğru yol alan bir geminin içerisinde kendimizi buluyoruz. Her ne kadar bir cep telefonu oyunu olarak karşımıza çıkmış olsa da grafiklerinin oldukça rahatlatıcı olduğunu söyleyebiliriz.

Sponsorlu Reklamlar
   

Oyunun ilk başında kırmızı şemsiyeli bir arkadaş bize yol gösteriyor. Kamp nasıl kurulur yada mevcut kamp alanlarında nasıl dinlenilir gibi konu başlıklarına cevap veriyor. İlerledikçe deniz kabuğu toplamadan yemek yapmaya hatta bunları satıp para kazanmaya kadar çok detaylı konu başlıklarında da bilgi verecek sanıyorum…

Başlangıçta oyunun ilk başladığı andan itibaren deniz kabuğu gibi basit ürünleri toplayarak yolumuza devam ediyoruz. Şimdilik bende oyunun henüz çok başında olduğum için ilerleyen zamanlar hakkında yorum yapamayacağım.

The Trail İnceleme

Şimdilik son derece eğlenceli gittiğini söyleyebilirim. İlerleyen zamanlarda daha çok mücadele temelli olarak ortaya çıkan sorunları çözmekte mümkün olacağa benziyor. Bu konuda benim de çok eksik kaldığım noktalar olabilir. yorumlarınızı esirgemeden bize yardımcı olursanız oyunun ilerleyen zamanlarda daha fazla noktasına ışık tutmak açısından büyük bir önem arz edecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz