Son zamanlarda sizin de gördüğünüz üzere çok fazla 99 oyunu cevapları konusunda yazdık. Bazen 99 oyunu oynarken sorunlar yaşadık ve bu sorunları da dile getirdik. Öncelikle şu konuya değinmek istiyorum daha önce bu soruya çok benzer ve farklı cevaplar olan bir soru çözdüğümüzü çok iyi hatırlıyorum. Değinmek istediğim diğer bir konu başlığı ise şu ana kadar 99 oyunu cevaplarında hiç karşımıza çıkmayan bir konu oldu. Özellikle süt içmek ve televizyon izlemek cevaplarında sorun var.

Uykumuz Gelsin Diye Yaptığımız Bir Şey

  • Yatağa uzanmak %26
  • Süt içmek %21
  • Kitap okumak %19
  • Televizyon izlemek %13
  • Koyun saymak %11
  • Bitki çayı içmek %9

Süt İçmek sorununun çözümü: İlk hece bir sorun yok olduğu gibi yazıyorsunuz. İkinci kelimede ise i harfinden sonra cevaplarda bulunan boşuğı ekliyorsunuz. Daha sonrasında ise çmek olarak cevaba devam ediyorsunuz.

Televizyon izlemek sorununun çözümü: Bu sorunun çözümü de süt içmek ile benzerlik taşıyor. Öncelikle televizyon cevabını olduğu gibi yazıyorsunuz. İkinci kelime de i harfini koyduktan sonra harfler arasında yer alan beyaz boş harfi koymanız gerekiyor. Daha sonrasında ise çözüm kendiliğinden ortaya çıkıyor.

Herhangi bir sorun yaşadığınız da yada cevaplanmasını istediğiniz bir sorunuz olduğunda lütfen yazmayı unutmayın. Burada daha çok okuyucularımızın yorumlarını baz alarak cevaplandırmalar yapıyoruz. Herkese iyi oyunlar…


admin

Site yöneticisi, oyun sever :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir