Yeni bir oyun ile karşınızdayız. Aslına bakarsanız son zamanlarda oynadığımız oyunlara göz attığımız zaman en dikkat çekici ve en ayrıcalıklı oyun olarak words of wonders sayılabilir. Bu oyun kelime oyunu olarak görünüyor olmasının yanı sıra aynı zamanda son derece eğlenceli bir oyun olarak dikkatleri üzerinde toplamayı da başarıyor. Farklı bir oyun oynamak isterseniz bu oyunu tercih edebilirsiniz.

Words of wonders gize piramitleri 1 aşk, kaş

Words of wonders gize piramitleri 2 maç, çam

Words of wonders gize piramitleri 3 fal, laf

Words of wonders gize piramitleri 4 tuş, şut

Bütün Words of wonders cevapları buradan ulaşabilirsiniz.

Kısa bir süre içerisinde bu oyunun tüm cevaplarına ulaşmanızı sağlayacağız. Farklı bir oyuna ulaşmak isterseniz sadece yorum bölümünden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Sizden aldığımız güç ile çalışmamıza devam ederken arka planda bir ekibin çok ciddi bir çalışma içerisinde olduğunu da belirtmekte fayda var. Ayrıcalıklı cevaplara hızlı bir şekilde ulaşmak isterseniz sadece bir tık uzağınızda yer aldığımızı da özellikle belirtmek istiyoruz.

Kelime oyunları konusunda arayış içerisindeyseniz kesinlikle bu oyunu tercih edebilirsiniz. Her bölüm içerisinde farklı yerleri gezmemizi sağlarken cevapladığımız bölümler hakkında da bilgi sahibi olmamızı sağlıyor. Bu özelliğinden dolayı bile words of wonders oyunu tercih edilebilir. Bizi takip etmeye devam edin. Herkese iyi oyunlar diliyoruz.


admin

Site yöneticisi, oyun sever :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir