Kaldığımız yerden cevapları yazmaya devam ediyoruz. Oldukça eğlenceli bir oyun olmasına rağmen pek çok cevabın verilmesinin de son derece zor olduğunu söyleyebilirim. 94 oyunu cevapları dışında başka bir oyunun cevaplarına yer verilmesini istiyorsanız yorumlarda belirtebilirsiniz. Yatak odasında bulunması gerekenler sorusu söz konusu olduğunda bir hayli zorluk çektiğimiz bir seviye olduğunu söyleyebilirim. Konuyu daha fazla uzatmadan oyunun cevaplarını vermeye başlayabiliriz.

Yatak Odasında Bulunan Şeyler 94

Şarj aleti

Kitap

Gece Lambası

Yatak

Ayna

Etajer

Dolap

Aslına bakarsanız en alakasız ve bir o kadar zorlayıcı bir cevap olan şarj aleti cevabının soru ile hiç bir ilgisi olmadığını da söylemek istiyorum. Bazı cevapların oldukça zor ve gereksiz olduğunun da altını çizmek istiyorum. Daha farklı bir oyunun cevabına ulaşmak istiyorsanız yorumlarda belirtmeniz yeterli olacaktır. Kısa bir süre içerisinde tüm oyunların cevaplarına size ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar diliyoruz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

İnternet adresimizde yer alan yüzlerce oyunun neredeyse tamamı sizin için sizden gelen yorumlara göre yazılmaktadır. O sebepten oynamakta zorluk çektiğiniz bir oyun olursa yorumlarda belirtmeniz yeterli olacaktır. Biz farklı cevapları olan tüm soruları yazmaya devam ediyoruz.


admin

Site yöneticisi, oyun sever :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir