Çağımızın teknolojisi olan akıllı cep telefonları üzerinden çokça yaptığımız şey oyunlar oynamak oluyor. Artık gelişen teknoloji sayesinde de insanlar, müthiş yaratıcılığını kullanarak birbirinden farklı türlerde oyunlar çıkartabiliyorlar. Bambaşka kategorilerin oyun dünyasına eklenmesiyle beraber oyunlar dünyasında farklı birçok oyuna ulaşmak ve bu oyunları oynamak çok basit… Hem bu sayede otobüslerce bulunan ucuz, 3. sınıf oyunları da oynamaya gerek kalmadan telefonlarınız da ki birçok kaliteli oyunları sizlerde oynayabilirsiniz.

Arabada Oynanacak Oyunlar

Her telden oyunlar varken, günümüzde oynanabilir türde oyunlar artık daha da farklı kategorilere girmeye başladı. Örneğin, uzun yolculuklarınızda televizyon izlemek, televizyonda dizi – film izlemek artık sıkıcı bir hale geldiyse, bu sıkıcı durumu daha iyiye çevirmek adına yapabileceğiniz şeyler arasında mobil oyun oynamak gelebilir. Bu sayede hem keyif alır hem de eğlenceli bir uzun yolculuk yapmış olabilirsiniz.

Otobüslerde Oynanabilir Oyunlar

Elbette her oyunu uzun otobüs yolculuğunda oynayamazsınız. Örneğin, oyunda ki kahramanın sesini duymanız gerekiyor. Ancak bir otobüste olduğunuz için ve insanlar bu yolculuk esnasında uyuduğu için onları rahatsız edemezsiniz. Bu sebeple sesi kısık ya da tamamen kapalı olan, kulaklıktan duyabileceğiniz seviyede olabilir oyunlar oynayabilirsiniz. Peki bu oyunlar nelerdir, hangi oyunları otobüs yolculuklarında oynayabilir, hangi oyunları uzun otobüs yolculuklarında oynayamazsınız… Hepsinin listesini sizlere uygun şekilde sunmak istiyoruz.

İnternet Olmadan Oynanılan Oyunlar

2048 Oyunu

Subway Surfers

1010!

Batak

Asphalt 8: Airborne

Candy Crush Saga

Candy Crush Soda

Looney Tunes Dash

Araba Park Etme

Resimli Kelime Bulmaca

Kelime Avı

%94 Oyunu

%99 Oyunu

Bu oyunlar yolculuk esnasında oynanabilir oyunlardır. Bu oyunların hiç birinde internet bağlantısı gerekmez. Bu sayede oyunu oynayacağınız neresi olursa olsun, herhangi bir şekilde internet bağlantısı aramanıza gerek kalmaz. Canınızın sıkılacağını düşündüğünüz boş vakitlerinizin tamamında siz de bu yukarıda ki oyunları tercih edebilirsiniz


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir