94 oyunu cevaplarına yer verirken sıklıkla farklı sorularla karşılaşıyoruz. İtiraf etmemiz gerekir ki 100 oyunu 99 oyunu 95 oyunu derken karşımıza çıkan ve birbiri ile aynı şablonu içeren 94 oyunun da sorularının aynı olacağını düşünmüştük. Ama 94 oyunu cevapları bakımından çok daha eğlenceli bir oyun olduğunu kanıtladığı için bu oyunun cevaplarına daha hızlı bir şekilde değinmeye karar verdik. Konuyu daha fazla uzatmadan yukarı kaldırdığımız şeyler sorusunun cevaplarına geçelim.

Yukarı Kaldırdığın Bir Şey 94

Halter

Çocuk

Bayrak

Kafa

Kol

Kupa

94  oyunu cevaplarına hızlı bir şekilde yer vereceğiz. Cevaplanmasını istediğiniz bir soru yada oyun olursa yorum bölümünden yazabilirsiniz. İnternet adresimizde ihtiyacınız olan tüm oyun cevaplarını size ulaştırmaya çalışıyoruz. Herkese iyi oyunlar dileriz.

Aynı zamanda 94 oyunu cevaplarını seviye seviye değilde soru soru yazmamızla ilgili gelen yorumlara da açıklık getirmek isteriz. O da her sorunun her oyuncuda hep aynı seviyelerde olmamasından kaynaklanmaktadır. Bu sayede farklı seviyelerde farklı soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar diliyoruz.


admin

Site yöneticisi, oyun sever :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir